מחסומים להשכרה 

השכרת מחסומים לאירועים ופתרונות גידור לאירועים מכל סוג זו חלק מהמומחיות שלנו באוהלי נתנוב. מחסום הוא למעשה גידור זמני הנדרש על ידי המשטרה או גוף ממשלתי אחר, כיום כבר לא רואים אירוע שאין בו מחסומים זמניים בין אם מדובר באירוע יום העצמאות או אפילו חתונה בטבע, בה השימוש במחסומים היא לעיתים לצורך הכוונה של המוזמנים אל החתונה עצמה. בזכות הניסיון הרב אנו ערוכים לתת מענה באופן מיידי לכל כמות מחסומים נדרשת לתקופות קצרות וארוכות.

סוגי מחסומים לאירועים

כאמור, אנו מספקים את כל פתרונות הגידור והשכרת מחסומים לאירועים מכל סוג, להלן סוגי המחסומים שלנו:

מחסומי ברזל – מחסומים אלו משמשים להופעות, כנסים, חסימת צירים, הכוונת קהל שימושים נוספים. מידות מחסומי הברזל הינם: רוחב 2 מ’ ,גובה 1.1 מ’ והם מתחברים באופן מודולרי אחד לשני.

מחסומי לחץ – מחסום זה פועל באמצעות לחץ המופעל על המחסום עצמו, מסחומי לחץ משמשים להדיפת קהל גדול באירועים , מופעים והפגנות. מידות מחסומי הלחץ הינם: רוחב 1 מ’,גובה 1.5 מ’.

גדרות הפרדה לאירועים – גדרות אלו משמשות להפרדת קהל (לדוגמא נשים גברים, ילדים מבוגרים וכדומה)

כלל המחסומים שלנו באוהלי נתנוב עומדים בתקנים המחמירים ביותר, אז אם אתם מחפשים השכרת מחסומים לכל מטרה אנו כאן לתת לכם מענה. מדובר כאמור בחלק בלתי נפרד מהדרישות של כל רשות ולכן על מנת לעמוד בכל אלה יש צורך בהצבה של מחסומים לאירוע הספציפי או בפתח המתחם שבו האירוע מתקיים וכו’. מחסומים הללו יש להם מספר של מטרות, אך העיקריות הן, תיחום של האזור ומטרה נוספת היא לנתב את הקהל ולא לאפשר לו להגיע למקומות בהם יש אנשים מסוימים או אירוע חשוב וכו’.

בין לקוחותינו המשכירים מחסומים לאירועים נמנים עיריות, משרד רוה”מ, משרד הביטחון, בית הנשיא, דואר ישראל, בתי מלון, מפעלים, חברות הפקה ועוד חברות רבות בארץ, נשמח שגם אתם תכנסו למאגר לקוחותינו.

קניית מחסום או השכרתו?

רשויות מקומיות, עיריות ומועצות וכד’, לרוב לא רוכשות את המחסומים הללו לאירוע שאליו הם מייעדים מכיוון שמדובר לא רק בהצבתם של המחסומים באירוע עצמו, אלא גם אחסון של המחסומים הללו לאחר כל אירוע, לכן משתלם להם הרבה יותר לשכור אותם לכל אירוע מחדש מחברתנו. יחד עם זאת ישנם גופים ציבוריים שכן יעדיפו לקנות את המחסומים למטרות של הפגנות או אירועי מועדים למיניהם, התקהלויות מסוימות ועוד היות ומבחינה כלכלית הדבר יותר נכון ומשתלם להם. בחרתנו, אנו דואגים לפריקה ולאחר מכן להעמסה חזרה של כל מחסום, כמו כן אנו דואגים להציב אותם כראוי בשטח ובמקרים מסוימים לפי הוראות של המשטרה או הצבא.

מחסומים לאירועים רק באוהלי נתנוב כי באירועים אין הזדמנות שניה!

להצעת מחיר ופרטים נוספים