אוהל ענק להשכרה

האוהל או האוהלים המתאימים ביותר לאירוע שלכם הם אלו שייתנו את המענה לצרכים שלכם, ולכן צריך להתחיל בהגדרת הצרכים שהם מאפייני האירוע. הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו הוא כמות המוזמנים והצפי לכמות האנשים שאמורים להגיע, דבר שיקבע את גודל האוהל האחד או מספר האוהלים שיהיו באירועים. יחד עם זאת, מספר המוזמנים הצפויים להגיע אינו הגורם היחיד שקובע את גודל האוהל הרצוי כפי שנסביר בהמשך. הדבר השני שיש לחשוב עליו הוא על מזג האוויר שאמור לשרור במועד האירוע. כך למשל, עבור אירוע הנערך בקיץ תעדיפו מן הסתם אוהל בעל חלונות הניתנים לפתיחה שיאפשרו כניסה של בריזה טבעיות ואוורור המקום, ואילו בחורף הדגש יהיה על אוהל אטום לחלוטין שלא תיכנס אליו שום רטיבות. בשני המקרים יהיה צריך גם לתת את הדעת על אביזרי חימום/צינון נדרשים.

אוהל לאירועים להשכרה – מה צריך לדעת?

איזה גודל אוהל נדרש לאירוע?

על מנת לענות על שאלה זו יש להבין תחילה את סדר הגודל של המוזמנים לאירוע, אוהל להשכרה לאירועים מגיע במגוון עצום של גדלים, החל מרוחב של 3 מטרים ועד רוחב של 30 מטרים, אורך האוהל הינו מודולרי וניתן להארכה בכפולות של 3 מטרים ובכפולות של 5 מטרים (תלוי בסוג האוהל) כך שניתן לקבל אוהל קטן ביותר של 9 מ”ר ואוהל ענק של 3000 מ”ר ואף יותר. מעבר לכך אופי האירוע גם הוא נלקח בחשבון, כלומר, האוהל המושכר באירוע צבאי, בטקס לאוניברסיטה, חתונה בטבע וכו’ יהיה מעוצב ומרווח באופן שונה זה מזה (הכל כמובן בהתאמה לטעם ולרצון שלכם הלקוחות)

פירוק והרכבה של האוהל

צוות נתנוב, מגיע תרם תחילת האירוע עם משאית ועליה האוהל המושכר, מוטות העיגון של האוהל, גנרטורים וכלל הציוד הנלווה המוזמן להפקת האירוע. מרכיב את קונסטרוקציה לאוהל ברמת בטיחות ללא פשרות, לאחר מכן הצוות מכניס את הציוד הנלווה אל פנים האוהל ומרכיב את היריעות. לאחר שהאוהל המושכר עומד יציב ומורכב בשלמותו הצוות מכניס את כל הציוד הנלווה ומרכיב את העיצוב הפנימי שבחרתם לאירוע. כשאתם והאורחים שלהם מגיעים לאירוע, אתם תתרשמו מאוהל מהמם ומאורגן מרמת שלמות של 100%

בטיחות

יריעות האוהל המושכר עשויות מחומר PVC איכותי, שמשונית, המגיעות עם חלונות על גבי היריעות, מדובר בחומר חסין אש, מעכב בעירה ועומד בתקן בטיחות מחמיר של מכון התקנים הישראלי ללא יוצא מן הכלל. קונסטרוקציה עשויה מאלומיניום המגיעה עם עיגון חזק ביותר ויציב, ישנם מקרים בהם שוכר האוהל אינו מעוניין לבצע עיגון באמצעות קידוח, למשל על דשא סינטטי, אוהל מושכר על מרפסת, גג בניין וכו’, במצבים כאלו אנו מעגנים באמצעות משקולות (בהתאם לצורך הנדרש). בכל התקנה של אוהלים מושכרים בחברתנו תוכלו להזמין מהנדס קונסטרוקציה בתיאום מראש (ובעלות סמלית).

באירועים אין הזדמנות שנייה ועל כן חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית ומנוסה שעובדת לפי התקנים המחמירים ביותר, חברה שמעסיקה צוותים מיומנים ומקצועיים, הקמת כל אוהל עם מהנדס קונסטרוקציה, ניתן להזמין מהנדס דרכינו או ע”י הלקוח ובאחריות הלקוח.

היתרונות באוהלים

אוהל הוא למעשה מעיין מתחם מקורה אותו תוכלו להציב בכל מקום שתרצו. יש יתרונות רבים והבולטים ביניהם הם:
הגנה מלאה מפני פגעי מזג האוויר – האוהלים הינם עשויים מחומרים אטומים וחזקים כך הם למעשה עמידים מפני חדירת גשמים, רוחות לחות, כך תוכלו לקיים אירוע בכל עונות השנה מבלי לחשוש ממזג האוויר.
פתרון מצוין להצללה – כיום תוכלו למצוא מגוון רחב בין אם זה פתוחים שתפקידם לשמש כמעיין הצללה מפני השמש הקופחת, כך תוכלו לקיים אירועים בשמש הלוהטת בצהרי היום.
אפשרות מיזוג – ניתן למזג על ידי מזגנים מיוחדים אותם מציבים מחוץ לאוהל והם מזרימים אוויר צונן לתוכו על ידי שרוולים מיוחדים. מעבר לכך, ניתן לחמם את בחורף על ידי פטריות חימום מיוחדות אותן ניתן להשכיר בנפרד.
אפשרות אבזור האוהל – את האוהל ניתן לאבזר במגוון פינות ישיבה מדליקים המתאימים לאווירת האירוע כמו – פופים צבעוניים, פינות שאנטי, ערסלים, ספסלים ועוד.

אוהלים לאירועים
להצעת מחיר ופרטים נוספים