אוהלים למכירה

אוהלים למכירה בכל הגדלים והמידות ניתן להשיג בחברתנו באספקה מהירה ולכל מקום בארץ. ניתן לרכוש אוהלים עם טכנולוגיה מודולרית ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשנת 2018. אוהל לאירועים למכירה שאותו אנו מספקים בחברתנו, כולל את אישור מכון התקנים הישראלי וכמובן תו תקן ISO 9001:2015 (ללא יוצא מן הכלל). האוהל מגיע עם מוטות חזקים ובטיחותיים העשויים אלומיניום או ברזל בהתאם לצורך, יריעות PVC איכותיות, שמשונית, כל אוהל אירועים למכירה בחברתנו יכול להיות מעוצב בכל סגנון שתבחרו ובכל צורה שהיא. מלבד האוהלים, אנו מספקים את כל הציוד הנלווה הנדרש.

קונסטרוקציית האוהלים

קונסטרוקציית האוהלים עשויה אלומיניום איכותי וקשיח –T6/6061. גגות האוהל עשויות PVC איכותי במשקל של 850 גר’ למ”ר,הגגות בעלות שכבת OPAQUE להגנה מפני קרינת UV (קרני השמש), את הגגות ניתן להזמין בכל צבע שתבחרו, קיימת אפשרות להזמין גם גגות שקופים. בגגות קיים חומר המעכב בעירה באישור מכון התקנים הישראלי הנדרש.

נקודות חשובות בבחירת אוהלי אירועים למכירה

מפתחי האוהל (רוחב)

מפתח אוהל הוא למעשה רוחב האוהל, כאשר רק האורך שלו משתנה. לדוגמא ניתן לרכוש אוהל ברוחב של 5, 8, 10 מטרים או רוחבים (מפתחים) נוספים לפי בחירה. כאשר לרוב, האורך יהיו בכפולות של 3 מטרים. אם אתם מעוניינים באוהל ברוחב של 8 מטרים, האורך שלו יכול להיות 3 מ’ / 6 מ’ / 9 מ’ וכו’. אורכים יכולים להיות גם בכפולות של 5 מ’ תלוי בסוג האוהל למכירה.

קונסטרוקציה

קונסטרוקציית האוהלים למכירה שלנו, מגיעה מאלומיניום איכותי וקשיח במיוחד (בהתאם לתקן ולדרישות של מכון התקנים הישראל), הקונסטרוקציה למעשה מחזיקה את האוהל, אפשר להשוות את זה לשלד הבניין, את הקונסטרוקציה צוות מקצועי ואיכותי של אוהלי נתנוב מרכיב להם במקום האירוע או בכל מקום אחר שתדרשו.

עמידות בפני רוחות

בבואכם לקנות אוהל לכל מטרה שהיא, יש להתחשב במיקום הפיסי של האוהל, עמידות ברוח היא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון. אוהלי למכירה בחברתנו עמידים ברוחות של מעל 80 קמ”ש למפתחים של 8 מטר, ובנוסף קיימים גם אוהלים בעלי עמידות גבוהה יותר של 100 קמ”ש (אוהל מפתח 15 מטר לדוגמא). עמידות בפני רוחות באוהלים תלויה במספר גורמים נוספים כגון יריעות, קונסטרוקציה, עיגון ופרמטרים נוספים. אנו מספק לכם את כל המידע הדרוש בהתאם לצורך שלכם ובשקיפות מלאה.

יריעות האוהל

יריעות האוהלים שלנו עשויות PVC, חומר PVC (פוליוויניל כלוריד) הוא גם חסין בפני גשמים, הוא חומר סינתטי נפוץ מאוד בעולם, דפנות הצד של אוהל למכירה ניתן להזמין במס’ אופציות:

  • דפנות PVC אטומות (ללא חלונות שקופים) – חסינות אש
  • דפנות PVC עם חלונות שקופים – חסינות אש
  • דפנות PVC קשיח אטום – (בדומה לאיסכורית)
  • דפנות אלומיניום משולב בזכוכית.

ניתן להשכיר אצלנו

רצפה לאוהלים, פרקטים, מיזוג לאוהל ועוד. אוהלים למכירה משמשים למגוון רחב של אפשרויות-אוהלים לגני אירועים לקירוי הגן בחורף, אוהלים למסעדות, בתי מלון ומרכזי מבקרים. בנוסף גם אוהלים למכירה למטרת לקירוי בריכת שחיה, ומגרשי ספורט, אוהלים המשמשים כמחסן בכל גודל-עד אלפי מטרים ללא כל עמוד במרכז.

אחריות

אחריות על אוהלים למכירה במרכז ובכל חלקי הארץ

לאוהלים שלנו תינתן אחריות ארוכת טווח. האוהלים עמידים בתנאי מזג האוויר קשים וברוחות של עד 100 קמ”ש אשר פחות נפוצים במרכז הארץ, אך האחריות כוללת אותם. ניתן לקבל מפרטים טכניים ופרטים נוספים במשרדנו על מכירת האוהלים והשכרתם. אם חיפשתם אוהל למכירה באיכות גבוהה ועמידות לאורך שנים רבות, אז הגעת למקום הנכון, כי אוהלי נתנוב לא מתפשרים על האיכות.

באירועים אין הזדמנות שנייה ועל כן חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית ומנוסה שעובדת לפי התקנים המחמירים ביותר, חברה שמעסיקה צוותים מיומנים ומקצועיים, הקמת כל אוהל עם מהנדס קונסטרוקציה, ניתן להזמין מהנדס דרכינו או ע”י הלקוח ובאחריות הלקוח.

היתרונות באוהלים

אוהל הוא למעשה מעיין מתחם מקורה אותו תוכלו להציב בכל מקום שתרצו. יש יתרונות רבים והבולטים ביניהם הם:
הגנה מלאה מפני פגעי מזג האוויר – האוהלים הינם עשויים מחומרים אטומים וחזקים כך הם למעשה עמידים מפני חדירת גשמים, רוחות לחות, כך תוכלו לקיים אירוע בכל עונות השנה מבלי לחשוש ממזג האוויר.
פתרון מצוין להצללה – כיום תוכלו למצוא מגוון רחב בין אם זה פתוחים שתפקידם לשמש כמעיין הצללה מפני השמש הקופחת, כך תוכלו לקיים אירועים בשמש הלוהטת בצהרי היום.
אפשרות מיזוג – ניתן למזג על ידי מזגנים מיוחדים אותם מציבים מחוץ לאוהל והם מזרימים אוויר צונן לתוכו על ידי שרוולים מיוחדים. מעבר לכך, ניתן לחמם את בחורף על ידי פטריות חימום מיוחדות אותן ניתן להשכיר בנפרד.
אפשרות אבזור האוהל – את האוהל ניתן לאבזר במגוון פינות ישיבה מדליקים המתאימים לאווירת האירוע כמו – פופים צבעוניים, פינות שאנטי, ערסלים, ספסלים ועוד.

אוהלים לאירועים בשלל עיצובים

להצעת מחיר ופרטים נוספים