אוהלים

אוהלים למעשה מאפשרים לנו לתחום אזור מסוים תחת כיפת השמים ולהקנות לנו פרטיות. כיום תחום האירועים שינה את פניו וניתן לראות כי יותר ויותר אנשים מעדיפים לקיים אירועים שונים תחת כיפת השמים ולחוות חוויה יוצאת דופן. למעשה אנשים הבוחרים באופציה זאת, מעוניינים לשבור את המיתוס של האולם המקורה לטובת אירוע שונה מהסטנדרט המקובל.

אם החלטתם לקיים את האירוע שלכם תחת כיפת השמים, דעו כי ממתינה לכם חוויה בלתי נשכחת, אך עליכם לדעת כי ממתינות לכם משימות רבות, אך הודות לחברות המספקות השכרת ציוד להשכרה, המשימות יהפכו לקלות יותר.

חשוב לציין כי אירועים תחת כיפת השמים מתאימים למגוון רב של סוגי אירועים כמו – חתונה, בר או בר מצווה, כנסים, ירידים, פעילות בית ספר וקייטנות ועוד. המקומות בהם ניתן למקם את האוהלים הם מגוונים כמו למשל – בחוף הים, בפארקים, בטבע, בחצר ובכל מקום אחר שתרצו. למעשה תפקידו של האוהל לתחום את האזור מפני כניסת אורחים שאינם רצויים ולאפשר לכם נוחות ופרטיות בלתי מתפשרת.

אוהלים לאירועים בשלל עיצובים

אוהלים לאירועים

אוהלים לאירועים למעוניינים להפיק אירוע בטבע, אנו מספקים אוהלים לאירועים בכל גודל ובכל מידה לכל מקום בארץ, לפי דרישת הלקוח. אוהל אירועים יכול להגיע עם

קרא עוד »
אוהלים לאירועים

השכרת אוהלים

אוהלים להשכרה אוהלים להשכרה במגוון גדלים וצורות להפקת אירועים שונים, כגון: אירועים בטבע, כנסים, מסיבות, חתונות בטבע ולכל מטרה שלה אתם מחפשים פתרון הצללה והגנה

קרא עוד »
אוהלים לאירועים

אוהלים ממוזגים

אוהלים ממוזגים מיזוג לאוהלים המכילים מאות אנשים בימים המתקרבים של חורף 2018 הוא לא עניין של מה בכך. אם אתם מתכננים אירוע לחורף 2018, זה

קרא עוד »
אוהלים לאירועים

אוהל ענק להשכרה

אוהל ענק להשכרה האוהל או האוהלים המתאימים ביותר לאירוע שלכם הם אלו שייתנו את המענה לצרכים שלכם, ולכן צריך להתחיל בהגדרת הצרכים שהם מאפייני האירוע.

קרא עוד »
מיזוג לאוהלים - אוהלי נתנוב

מיזוג לאוהלים

מיזוג לאוהלים מיזוג לאוהלים המכילים מאות אנשים בימים המתקרבים של חורף 2018 הוא לא עניין של מה בכך. אם אתם מתכננים אירוע לחורף 2018, זה

קרא עוד »

היתרונות באוהלים

אוהל הוא למעשה מעיין מתחם מקורה אותו תוכלו להציב בכל מקום שתרצו. יש יתרונות רבים והבולטים ביניהם הם:
הגנה מלאה מפני פגעי מזג האוויר – האוהלים הינם עשויים מחומרים אטומים וחזקים כך הם למעשה עמידים מפני חדירת גשמים, רוחות לחות, כך תוכלו לקיים אירוע בכל עונות השנה מבלי לחשוש ממזג האוויר.
פתרון מצוין להצללה – כיום תוכלו למצוא מגוון רחב בין אם זה פתוחים שתפקידם לשמש כמעיין הצללה מפני השמש הקופחת, כך תוכלו לקיים אירועים בשמש הלוהטת בצהרי היום.
אפשרות מיזוג – ניתן למזג על ידי מזגנים מיוחדים אותם מציבים מחוץ לאוהל והם מזרימים אוויר צונן לתוכו על ידי שרוולים מיוחדים. מעבר לכך, ניתן לחמם את בחורף על ידי פטריות חימום מיוחדות אותן ניתן להשכיר בנפרד.
אפשרות אבזור האוהל – את האוהל ניתן לאבזר במגוון פינות ישיבה מדליקים המתאימים לאווירת האירוע כמו – פופים צבעוניים, פינות שאנטי, ערסלים, ספסלים ועוד.

השכרת אוהלים לאירועים בכל הארץ - אוהלי נתנוב

להצעת מחיר ופרטים נוספים